Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

o firmie

Hydroparts jest autoryzowanym serwisem F.X. Meiller Kipper.. Zajmujemy się sprzedażą części zamiennych oraz wykonujemy wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne zabudów  F.X. MEILLER KIPPER.

Jesteśmy wyłącznym polskim przedstawicielem firmy SHW Schmiedetechnik, producenta zębów do ładowaczy.

Produkujemy maszyny komunalne i agro klasy PREMIUM tj. zamiatarki, łyżki 4w1, krokodyle, łyżko-krokodyle, widły paletowe, etc. W produkcji maszyn pod marką  Hydroparts stosujemy najwyższej jakości komponenty cierne ze stali HARDOX 500, lemiesze BOROX 500, koła WICKE oraz zęby i tuleje do nich firmy SHW Schmiedetechnik.  

Ważnym aspektem naszej działalności jest doradztwo i projektowanie – każdy klient zainteresowany zakupem czy naprawą sprzętu może liczyć na indywidualne podejście, rozważenie jego problemu i dostosowanie oferty do własnych potrzeb.

Działamy elastycznie rozumiejąc, że w dzisiejszych czasach klientowi liczy się jakość i czas. Dlatego doradzamy, naprawiamy, projektujemy i produkujemy w uzgodnieniu z klientem.

Możemy stworzyć produkt idealnie dopasowany do Państwa wymagań, aby praca stała się bardziej wydajna i łatwiejsza.

Nasi klienci inspirują nas do ciągłego rozwoju.

Misja naszej firmy to: Ulepszać i ułatwiać pracę naszych klientów poprzez produkcję wysokiej klasy osprzętów pod marką Hydroparts  oraz dostarczać najwyższej jakości usługi serwisowe.


HYDROPARTS Sp z o.o. ul. Hotelowa 41, 15-659 Białystok hydroparts@hydroparts.pl tel. + 48 515 555 060
oprogramowanie choruzy.pl © 2018
X
Y